Slide_1111
Slide_2222
Slide_3333
Slide_4444

ماشین آلات مورد نیاز صنعت داخلی همواره در شرکت بهین صنعت در اولویت بوده، در این راستا ماشین آلات مورد نیاز خطوط تولید آرد، بیشترین سهم تولید را به خود اختصاص داده و دستگاههای تولیدی این شرکت با هدف استفاده در کارخانجات آرد بالغ بر ۸ دستگاه مختلف و در مجموع بیش از ۱۰۰۰ دستگاه در حال کار را شامل میشود.علاوه بر آن تولیدات شرکت بهین صنعت در سایر زمینه های صنعتی همانند کارخانجات تولید شکر، خوراک دام، نفت و گاز و پتروشیمی نیز بکار گرفته میشود.تولید ماشین هایی با کیفیت صنعتی و همچنین حفظ کیفیت تولید از جدی ترین اصول و خط مشی شرکت بهین صنعت می باشد.

شرکت طراحی و مهندسی بهین صنعت با کادری مجرب در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات مختلف و طراحی کامل خطوط بسته بندی آماده ارائه هرگونه پیشنهاد و مشاوره می باشد. این شرکت علاوه بر اینکه خود ارائه کننده بسیاری از تجهیزات مورد نیاز در زمینه تولید و بسته بندی است، ضمن ارتباط بسیار نزدیک با سایر تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی، مشاور و طراح شما در ارائه مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش اجرای پروژه های پیش روی شما خواهد بود.

واحد تحقیقات شرکت طراحی مهندسی بهین صنعت  همواره در جهت نوآوری و طراحی و ساخت دستگاههای جدید، یا بروز نمودن دستگاههای موجود کوشیده است. این واحد با بهره گیری از کارشناسان مجرب بازوی اصلی واحد تولید بوده و با بکار گیری دانش و تکنولوژی روز دنیا، همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی دارد.شرکت بهین صنعت  تاکنون با طراحی و تولید ماشین آلات جدید، در بسیاری از موارد، توانسته است برای اولین بار در ایران محصولاتی را به بازار داخلی عرضه نماید.